REKLAMA

Zbliżają się wybory...

Zbliżają się wybory samorządowe. Po Nowej Rudzie zaś zaczynają krążyć różne pogłoski dotyczące tegorocznych, potencjalnych kandydatów na radnych.

Na pierwszy rzut bierzemy radnych z Rady Miejskiej w Nowej Rudzie, którzy do tej pory byli uznawani za opozycyjnych do burmistrza: Jarosława Ubika, Beatę Kłossowską-Tyszkę i Bartłomieja Rozmusa. Zapytaliśmy się ich wprost, czy wystartują w jesiennych wyborach. A co najważniejsze, czy biorą pod uwagę start z list komitetu wyborczego Tomasza Kilińskiego, gdyby otrzymali taką propozycję. - To jeszcze za wcześnie na potwierdzenie lub zaprzeczenie. Potrzebuję jeszcze chwili. Nie unikam odpowiedzi, ale jeszcze rozmyślam, jeszcze nie wiem - tak odpowiada Beata Kłossowska-Tyszka na pytanie, czy możliwy jest jej start z komitetu wy wyborczego Tomasza Kilińskiego. - Myślę, czy w ogóle wystartować. Pracuję, przygotowuje projekty, a czy będę pracować jako społecznik, czy radny to się okaże. Myślę, że za miesiąc podejmę decyzję - dodaje. Natomiast Jarosław Ubik unika obecnie konkretnej odpowiedzi na nasze pytania. - Jeszcze wybory nie są rozpisane. Udzielę informacji, jak będą rozpisane - mówi radny w rozmowie z dziennikarzami „Gazety Noworudzkiej”. Bardziej konkretny jest Bartłomiej Rozmus. - Nie dostałem takiej propozycji od burmistrza. Może bym się zastanowił, ale raczej bym nie wystartował - przekonuje radny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zbliżają się wybory...

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×