REKLAMA

Słupiecki basen idzie do zamknięcia

foto: centrum.ng.pl

Spiesz się, bo wkrótce nie będziesz mógł popływać na basenie.

Na szczęście basen nie zostanie zamknięty na stałe. - W tym roku w marcu, przewidujemy 10-dniową przerwę technologiczną, podczas której wykonane zostaną naprawy elementów, które są zużyte lub uszkodzone - ujawnia Paweł Marciniak, prezes słupieckiego Centrum Sportowo-Turystycznego. Będzie też najprawdopodobniej jeszcze jedna przerwa w funkcjonowaniu basenu, o wiele dłuższa. Dojdzie do niej jednak dopiero, gdy władze miasta pozyskają dotację m. in. na docieplenia hali basenu, dzięki czemu rozwiązany byłby problem uciekającego ciepła. - Ciepło ucieka, bo wszystko jest już stare, ma ok. 20 lat i niezbędne jest wykonanie uszczelnienia i docieplenia - przekonuje Marciniak. W tej chwili temperatura na basenie wynosi 27-29 stopni C. Chcieli pomalować Co ciekawe, kierownictw CTS- u chciało już w ubiegłym roku zająć się remontem hali basenowej. Miała to być w zasadzie tylko kosmetyka polegająca m.in. na pomalowaniu wszystkich konstrukcji stalowych. Tymczasem wykonane ekspertyzy i badania konstrukcji hali wykazały, że potrzebny jest o wiele poważniejszy remont.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Słupiecki basen idzie do zamknięcia

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×