REKLAMA

Pulit wytknął palcem Kilińskiemu

foto ilustracyjne: pixabay.com

Radny Jerzy Pulit zwrócił uwagę Kilińskiemu. Burmistrz przyznał mu rację. Efekt? Place zabaw zaczną być przystosowywane do potrzeb niepełnosprawnych dzieci.

Pulit chce, aby na miejskich placach zabaw w Nowej Rudzie mogły się również bawić dzieci z niepełnosprawnościami. - Brakuje w mieście placu zabaw, gdzie rodzice mogliby pójść z dziećmi potrzebującymi specjalistycznych urządzeń, a ponadto integracji ze zdrowymi dziećmi - przekonuje Jerzy Pulit. - Jeżeli będą powstawać nowe place zabaw dobrze byłoby uwzględnić przy projektowaniu montaż chociaż jednego takiego urządzenia - sugeruje radny.

Będą rozważać

Pomysł podłapał burmistrz. Zapewnia, że jego urzędnicy rozważą możliwość doposażenia istniejących placów w urządzenia uwzględniające potrzeby dzieci niepełnosprawnych. Zapewnia też, że takie urządzenia na pewno pojawią się na nowych placach zabaw, jakie w przyszłości będą powstawać w mieście.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pulit wytknął palcem Kilińskiemu

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×