REKLAMA

Komorowski u nas wygrał

Jak głosował w wyborach na prezydenta Twój sąsiad

Za nami I tura wyborów prezydenckich. Za niecałe dwa tygodnie, w niedzielę, 24 maja ponownie pójdziemy do urn, aby wybrać prezydenta. Wtedy wybierzemy pomiędzy obecnym prezydentem Bronisławem Komo- rowskim, a Andrzejem Dudą.
Ale za nim to nastąpi czekają nas kolejne dni kampanii wyborczej i analiza wyników I tury. My sprawdziliśmy, na kogo głosowaliśmy w poszczególnych lokalach wyborczych i ilu z nas zdecydowało się na udział w niedzielnych wyborach.

Szczegółowe wyniki wszystkich głosów mieszkańców Nowej Rudy w najnowszym wydaniu "Gazety Noworudzkiej" nr 938.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Komorowski u nas wygrał

Obrazek użytkownika DO GŁOSUJĄCYCH
  • DO GŁOSUJĄCYCH
  • 14-05-2015

GŁOSUJ NIE UŻYWAJĄC DŁUGOPISU ŻELOWEGO ! PRZYNIEŚ ZE SOBĄ PRAWDZIWY DŁUGOPIS TAK JAK PRZEZ TYLE LAT SIĘ UŻYWAŁO PRZY ZAKREŚLANIU GŁOSÓW !!! POSTAW GRUBY KRZYŻYK PRZY TWOIM WYBRAŃCU TYM PRAWDZIWYM , NIEZMYWALNYM , NA ŻELOWE DŁUGOPISY SĄ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY MAZAKI KTÓRYMI MOŻNA USUNĄĆ LITERĘ ,ZNAK ,BEZ JAKICHKOLWIEK ŚLADÓW.
Obrazek użytkownika LUD
  • LUD
  • 14-05-2015

IDZIE NOWE CZAS NA ZMIANY !!!
Obrazek użytkownika cdn
  • cdn
  • 14-05-2015

The Most Beautiful The Arabian Horse - must see this
Obrazek użytkownika Idzie Nowe
  • Idzie Nowe
  • 14-05-2015

Polecam telewizję republika , i stronę internetową www ruch kontroli wyporów. pl

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×