REKLAMA

Wyleją asfalt? Chcą, ale...

Nie wszyscy mieszkańcy ul. Radkowskiej mogą dojechać do swoich domów drogą asfaltową.

Takiego szczęścia nie mają właściciele posesji przy ul. Radkowskiej 44, 48, 48a i 50. Brakuje zaledwie 75-metrowego odcinka drogi. Miejscy urzędnicy szacują, że na remont będzie potrzeba 33 tys. zł. I choć to niewielka kwota, to w tym roku nie znajdzie się na ten cel kasa w budżecie miasta. Czy znajdzie się w przyszłym roku? - Realizacja tego zamierzenia w 2020 r. lub w latach następnych będzie uzależniona od stanowiska Rady Miejskiej oraz ilości środków, jakie będzie można przeznaczyć na jego wykonanie - zapowiada burmistrz Kiliński. A to oznacza, że remont drogi wcale nie jest pewny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyleją asfalt? Chcą, ale...

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Nagrali swój pierwszy teledysk do utworu „Horyzonty”. Nagrali też debiutancką płytę. Noworudzka KARMA mocnym uderzeniem wkroczyła na lokalną scenę muzyczną. Teraz przyszedł czas, aby usłyszał o nich kraj.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×