REKLAMA

Wyleją asfalt? Chcą, ale...

Nie wszyscy mieszkańcy ul. Radkowskiej mogą dojechać do swoich domów drogą asfaltową.

Takiego szczęścia nie mają właściciele posesji przy ul. Radkowskiej 44, 48, 48a i 50. Brakuje zaledwie 75-metrowego odcinka drogi. Miejscy urzędnicy szacują, że na remont będzie potrzeba 33 tys. zł. I choć to niewielka kwota, to w tym roku nie znajdzie się na ten cel kasa w budżecie miasta. Czy znajdzie się w przyszłym roku? - Realizacja tego zamierzenia w 2020 r. lub w latach następnych będzie uzależniona od stanowiska Rady Miejskiej oraz ilości środków, jakie będzie można przeznaczyć na jego wykonanie - zapowiada burmistrz Kiliński. A to oznacza, że remont drogi wcale nie jest pewny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyleją asfalt? Chcą, ale...

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×