REKLAMA

Z Gruzji do Polski

foto: SG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku zatrzymali obywatela Gruzji, który pomimo obowiązującego go zakazu wjazdu do Polski nielegalnie przekroczył granicę.

W autokarze relacji Praga-Gdańsk funkcjonariusze SG skontrolowali 31-letniego obywatela Gruzji. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w dostępnych systemach informatycznych okazało się, że jest on osobą niepożądaną na terytorium Polski.
W związku z nielegalnym przekroczeniem granicy cudzoziemiec został ukarany mandatem karnym. W chwili obecnej trwają czynności mające na celu przekazanie mężczyzny stronie czeskiej w ramach readmisji uproszczonej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z Gruzji do Polski

foto: dolny-slask.org.pl

Burmistrz Radkowa, Jan Bednarczyk żąda wyjaśnień od spółki Regnars, właściciela kopalni melafiru w Tłumaczowie.

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×