REKLAMA

Walim wyznaczył ścieżkę rozwoju

fot. partnerstwo.sowiogorskie.pl

Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców obszaru lokalnej grupy działania "partnerstwo Sowiogórskie" ws. utworzenia nowej lokalnej strategii rozwoju PROW2014 - 20120

W Walimiu 11 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne poświęcone przygotowaniu materiałów do opracowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. 

W pierwszej kolejności zapoznano zebranych z dotychczasową działalnością Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo Sowiogórskie” oraz zrealizowanymi projektami w okresie programowania PROW 2007-2013. Następnie zgromadzonym zostały przedstawione podstawowe założenia Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  W dalszej części spotkania przystąpiono do określenia słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń oraz największych problemów występujących na obszarze.

Zebrany materiał posłuży do określenia celów oraz do sformułowania przedsięwzięć jakie powinna zawierać Lokalna Strategia Rozwoju. W załączeniu przedstawiamy wypracowany materiał odnoszący się do obszaru Gminy Walim prosząc mieszkańców o uwagi i nowe pomysły. Informacje można przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuro@partnerstwo.sowiogorskie.pl (prosimy o wpisanie tematu: LSR-uwagi) bądź składać bezpośrednio w Biurze LGD w Jugowicach, ul. Dworzec PKP 1/3.

Szanse i zagrożenia obszaru  

Mocne i słabe strony obszaru 

Problemy obszaru 

Źródło: www.partnerstwo.sowiogorskie.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Walim wyznaczył ścieżkę rozwoju

Obrazek użytkownika Obserwator
  • Obserwator
  • 21-08-2015

Fiu, fiu Walim poszedł po bandzie. Strategia rozwoju na 18106 lat. Mają rozmach .....

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×