REKLAMA

Tak przebiegnie obwodnica Słupca

Przyspieszają prace przy budowie obwodnicy dzielnicy Słupiec, której inicjatorem jest radny województwa Julian Golak. Już jutro każdy z mieszkańców będzie mógł się zapoznać z jej przebiegiem.

Wreszcie ujawnione zostały pierwsze efekty trwających od ubiegłego roku prac projektowych przy budowie obwodnicy Słupca. Teraz projektanci chcą zapoznać się z uwagami mieszkańców, jakie mają do projektu.
Jesteś ciekaw przebiegu drogi?
 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Tak przebiegnie obwodnica Słupca

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 20-07-2017

Tak z ciekawości bo nie nadążam: w jakim klubie jest teraz radny Golak? Te trnasfery to oczywiście dla dobra mieszkańców....
Obrazek użytkownika następny wyborca
  • następny wyborca
  • 20-07-2017

A ciężarówki z kamieniołomu to Julian z Pawłem będą przenosić na obwodnicę? Inaczej to jak się tam dostaną ciężarówki z kamieniem, przecież nadal będą zawalać i śmiecić nam drogę w Słupcu? Brak połączenie obwodnicy z ul. Kwiatkowskiego, ale niedopracowany badziew. Póki co to super projekt, ale tylko dla turystów w osobowych, ciężki transport od Dzikowca i tak zawadzi o Słupiec.
Obrazek użytkownika misio
  • misio
  • 22-07-2017

W przyszłym roku są wybory samorządowe,więc takich dobrych projektów spodziewajmy się ze strony samorządowców więcej.Wybierzmy nowe władze to może się coś w naszym mieście zmieni.

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×