REKLAMA

Dwa nowe zachorowania na koronawirusa

Jest jeden ozdrowieniec z gminy Nowa Ruda

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Środa przyniosła po raz kolejny złe wieści. Odnotowano nowe przypadki zachorowań. Zachorował mężczyzna z gminy Międzylesie i jedna kobieta w Kłodzku. Jest tez dobra wiadomość. W naszym powiecie jest kolejny ozdrowieniec. To kobieta z gminy Nowa Ruda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Dwa nowe zachorowania na koronawirusa

Obrazek użytkownika Hegemon
  • Hegemon
  • 27-05-2020

Pan Golak tyle pisze o koniowirusie i walce z nim, że sam powinien dać przykład i na czas tzw. pandemii sprzedawać gazetę tylko w wersji elektronicznej. Gazeta w wersji papierowej przechodzi przez tyle rąk, że nie ma gwarancji nie przenoszenia się na niej wirUSA. Wystarczy jeden zarażony bezobjawowo ;)

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×