REKLAMA

TAK dla projektów uchwał antysmogowych

Rusza zbiórka poparć dla projektów uchwał antysmogowych dla Dolnego Śląska. Wyślij poparcie!

Potrzeba jak najwięcej podpisów. Pokażmy naszą troskę o czyste powietrze, pokażmy, że zależy nam na sensownych przepisach likwidujących smog. 

 

UWAGA! POPARCIA WYSYŁAMY OSOBIŚCIE! (adres i propozycja tekstu poniżej)

 

Do końca września br. można zabrać głos w konsultacjach społecznych projektów uchwał antysmogowych dla Dolnego Śląska. Braliśmy udział w pracach zespołu przygotowującego projekty uchwał - dlatego możemy zapewnić Was, że są one dobre! Znajdziecie je tu: http://tinyurl.com/uchwalyDS. 

 

Dziś uchwały antysmogowe są już przyjęte w Małopolsce i na Śląsku. W każdym z tych województw tysiące ludzi wysłało swoje poparcie w konsultacjach.

 

Do 30 września wyślijcie swoje poparcie na adres:

konsultacje@irt.wroc.pl

 

Możecie skorzystać z formularza na stronie Instytut Rozwoju Terytorialnego, albo po prostu wysłać meila na adres konsultacje@irt.wroc.pl o treści jak poniżej:

---------------------------------------------------------------------------------

 

Nazwa zgłaszającego uwagę (instytucja, organizacja, firma, itd.) ..............................................

 

Imię i nazwisko zgłaszającego uwagę:

..............................................

 

Wyrażam swoje poparcie dla projektów uchwał antysmogowych ogłoszonych w konsultacjach społecznych przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego, tj. dla:

 

1. projektu Uchwały Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego, z wyłączeniem Gminy Miejskiej Wrocław i uzdrowisk, ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw;

2. projektu Uchwały Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze Gminy Miejskiej Wrocław ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw;

3. projektu Uchwały Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze uzdrowisk w województwie dolnośląskim ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw. 

 

Domagam się czystego powietrza dla Dolnego Śląska! TAK dla ambitnych uchwał antysmogowych!

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): TAK dla projektów uchwał antysmogowych

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×