REKLAMA

Ile posiedzi za telefon?

Nawet na trzy lata za kraty może trafić złodziej, który okradł mieszkańca Nowej Rudy.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, w piątek 22 września w Nowej Rudzie. - Zgłaszający szedł ulicą, kiedy podszedł do niego nieznany mężczyzna i wyrwał mu telefon – mówi rzecznik KPP z Kłodzka, Wioletta Martuszewska. Jakby tego było mało, złodziej uderzył też poszkodowanego powalając go na ziemię. Między mężczyznami wywiązała się bójka. Niestety, sprawca okazał się być zwinniejszy i razem z wartym niemal 3 tysiące złotych telefonem uciekł. Teraz szuka go policja. Grozi mu do trzech lat więzienia. Tego samego wieczoru złodziej napadł też na mieszkańca miejscowości Jugów. Jego również poszukuje policja.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ile posiedzi za telefon?

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×