REKLAMA

Oko na wandali

10 tys. zł będą kosztować kamery, które pojawią się na Górze Św. Anny.

- Na górze św. Anny umieszczone zostaną trzy kamery stacjonarne na słupach, monitujące wieżę i okolice wokół obiektu – zapowiada Krzysztof Czajka z Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie. Wszyscy dobrze wiemy, że wandale za nic mają wspólne mienie. Dewastują co tylko mogą. Nie dziwi zatem, że biorą się nawet za wieże widokowe. Dlatego też Góra Św. Anny musi zostać objęta dodatkowym monitoringiem, aby nie powtarzały się akty wandalizmu, zwłaszcza w sezonie letnim i często na zakończenie roku szkolnego kiedy dewastowane bywały ławki i stoliki. Chuligani potrafi ą też „upiększać” wieżę i malować na niej graffiti. Dlatego potrzebne jest dodatkowe oko na wandali, które ma zapewnić nowy monitoring.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Oko na wandali

Fot. KPRM

Powiat Kłodzki. Od 28 grudnia o 17 stycznia zostały wprowadzone w Polsce obostrzenia w związku z epidemią COVID-19. Później przedłużono je do 30 stycznia. Podczas konferencji, jaka odbyła się w czwartek, 28 stycznia Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że ponownie będą mogły powrócić galerie handlowe oraz galerie sztuki i muzea. Nadal w tych miejscach będzie obowiązywał reżim sanitarny. Od 1 lutego zostaną zniesione także godziny dla seniorów.

Fot. PKS Kłodzko

Kłodzko. PKS wprowadza nowy rozkład jazdy. Sprawdź, gdzie pojedziesz autobusem

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×