REKLAMA

Oko na wandali

10 tys. zł będą kosztować kamery, które pojawią się na Górze Św. Anny.

- Na górze św. Anny umieszczone zostaną trzy kamery stacjonarne na słupach, monitujące wieżę i okolice wokół obiektu – zapowiada Krzysztof Czajka z Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie. Wszyscy dobrze wiemy, że wandale za nic mają wspólne mienie. Dewastują co tylko mogą. Nie dziwi zatem, że biorą się nawet za wieże widokowe. Dlatego też Góra Św. Anny musi zostać objęta dodatkowym monitoringiem, aby nie powtarzały się akty wandalizmu, zwłaszcza w sezonie letnim i często na zakończenie roku szkolnego kiedy dewastowane bywały ławki i stoliki. Chuligani potrafi ą też „upiększać” wieżę i malować na niej graffiti. Dlatego potrzebne jest dodatkowe oko na wandali, które ma zapewnić nowy monitoring.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Oko na wandali

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Szczytnej na drodze krajowej nr 8. Kierujący busem zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety mężczyzna kierujący busem i jego pasażer ponieśli śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Zmienne warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności.

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×