REKLAMA

Będzie grota solna?

W Słupcu poczujesz się, jak nad morzem. Pytanie tylko, kiedy?

Władze Nowej Rudy chcą stworzyć grotę solno-jodową w kompleksie sportowym przy ul. Kłodzkiej w dzielnicy Słupiec. Na razie szukają kasy na jej powstanie. Samorządowcy mieli nadzieję, że do powstania groty dorzucą się władze województwa dysponujące Dolnośląskim Funduszem Pomocy Rozwojowej. Kasy jednak nie dostali, podobnie jak samorządowcy z gminy Nowa Ruda, którzy chcieli pozyskać dodatkowe pieniądze na docieplenie sali gimnastycznej w Jugowie. Ubiegły rok dla naszych samorządowców był lepszy. 150 tys. zł zasiliło budżet gminy Nowa Ruda. Kasa poszła wówczas na wart ok. 270 tys. zł remont elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Ludwikowicach Kłodzkich.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie grota solna?

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×