REKLAMA

Nie będzie Zakonu Marianek w Ścinawce Śr.

Nie będzie już Zakonu Sióstr Marianek w Ścinawce Śr.

Na razie siostry na ten temat udzielają niewielu informacji. Budynek, w którym obecnie znajduje się dom zakonny przygotowywany jest do oddania w dzierżawę lub do sprzedaży. Z krótkiej rozmowy telefonicznej z siostrą Bożeną, dowiedzieliśmy się, że zakonnice po prostu się starzeją. I to właśnie dlatego zapadła decyzja o likwidacji tego miejsca. - Dom Zakonny w Ścinawce Śr. należy do Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej Prowincja Polska z siedzibą we Wrocławiu. Została podjęta decyzja o zamknięciu domu ze względu na personalne trudności, czyli brak powołań. Po zamknięciu placówki Siostry zamieszkają w innych domach Zgromadzenia - informuje nas siostra Natalia Kozieł. Nieoficjalnie mówi się, że w dotychczasowym Domu Zakonnym powstanie dom seniora lub dom opieki. Na razie jednak siostry tej informacji nie potwierdzają, ale też jej nie zaprzeczają.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nie będzie Zakonu Marianek w Ścinawce Śr.

Obrazek użytkownika blur
  • blur
  • 14-07-2018

Najpierw szanowne Marianki wyprowadzą się na czas remontu. Potem gdy już dom seniora lub dom opieki powstanie, wrócą i przejmą go... Wszak opieka to ich powołanie.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×