REKLAMA

Nie będzie Zakonu Marianek w Ścinawce Śr.

Nie będzie już Zakonu Sióstr Marianek w Ścinawce Śr.

Na razie siostry na ten temat udzielają niewielu informacji. Budynek, w którym obecnie znajduje się dom zakonny przygotowywany jest do oddania w dzierżawę lub do sprzedaży. Z krótkiej rozmowy telefonicznej z siostrą Bożeną, dowiedzieliśmy się, że zakonnice po prostu się starzeją. I to właśnie dlatego zapadła decyzja o likwidacji tego miejsca. - Dom Zakonny w Ścinawce Śr. należy do Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej Prowincja Polska z siedzibą we Wrocławiu. Została podjęta decyzja o zamknięciu domu ze względu na personalne trudności, czyli brak powołań. Po zamknięciu placówki Siostry zamieszkają w innych domach Zgromadzenia - informuje nas siostra Natalia Kozieł. Nieoficjalnie mówi się, że w dotychczasowym Domu Zakonnym powstanie dom seniora lub dom opieki. Na razie jednak siostry tej informacji nie potwierdzają, ale też jej nie zaprzeczają.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nie będzie Zakonu Marianek w Ścinawce Śr.

Obrazek użytkownika blur
  • blur
  • 14-07-2018

Najpierw szanowne Marianki wyprowadzą się na czas remontu. Potem gdy już dom seniora lub dom opieki powstanie, wrócą i przejmą go... Wszak opieka to ich powołanie.

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×