REKLAMA

Brak dowodów procesowych

Wciąż jest na wolności i nikt nie zna jego tożsamości. Mowa o pedofilu, który wysyłał swoje nagie zdjęcia małej dziewczynce z Drogosławia. Sprawa prawdopodobnie zostanie zamknięta.

- Wpłynęło do nas zawiadomienie, które przekazane zostało do komisariatu policji w Nowej Rudzie, gdzie sprawa prowadzona jest w formie dochodzenia. Prokurator przeprowadził postępowanie przygotowawcze – informuje prokurator, Jan Sałacki. Przełomu w sprawie jak widać nie ma. W tak ważnej sprawie, która światło dzienne ujrzała na początku roku. - Sprawa prawdopodobnie zostanie zamknięta ze względu na brak danych uzasadniających popełnienie przestępstwa – informuje Krzysztof Bal z kłodzkiej policji.
Tym zszokowana jest matka dziewczynki
- No to pięknie, ręce mi opadły. Dostali telefon, żeby wszystko odzyskać. Dziecko przesłuchiwali. Dostałam pismo z prokuratury, że poprzez sieć dotarli do adresu mężczyzny w Warszawie. To skurwysyn będzie dalej na wolności chodził? Jak nie moje dziecko, będzie następne - mówi zrozpaczona Pani Elżbieta. O sprawie naszych dziennikarzy poinformowała matka dziewczynki, twierdząc, że jej dziecko wdało się w rozmowę z dużo starszym od siebie mężczyzną. Po sprawdzeniu telefonu córki, matka doznała szoku. Okazało się, że dziewczynka dostawała od mężczyzny nagie zdjęcia i wysłała mu swoje. Przestraszone dziecko, skasowało zawartość telefonu, co teraz utrudnia sprawę śledczym. Dziewczynka miała też kontaktować się z mężczyzną za pomocą Facebooka. Szybko okazało się, że zwyrodnialec w swoich znajomych miał same dzieci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Brak dowodów procesowych

Obrazek użytkownika Rada
  • Rada
  • 21-06-2018

Do posłanki , może pomoże , lub do posła

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×