REKLAMA

Nowy asfalt

Rozpoczęła się przebudowa drogi w Nowej Wsi Kłodzkiej na długości 1,5 km. Sprawdzamy, ile będzie kosztowała, co zostanie zrobione i do kiedy potrwa remont.

- Prace remontowe obejmują wykonanie wzmocnienia podbudowy drogi, wykonanie nowej nawierzchni, wykonanie odbudowy odwodnienia korpusu drogowego (rowy, przepusty), przebudowę zjazdów do posesji oraz montaż barier ochronnych i poręczy - wylicza Agata Kwinta z Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku. Remont pochłonie 935 tys. 959 zł z czego: 748 tys. 767 zł to dotacja z budżetu państwa. Po 46 tys. 798 zł dokładają się władze powiatu kłodzkiego i władze gminy Nowa Ruda. Dołożą się też leśnicy - Nadleśnictwo Jugów na remont drogi wygospodarowało w swoim budżecie - 93 tys. 596 zł. Wykonawcą robót jest konsorcjum firm z Jawora i Jeleniej Góry, które remont powinno zakończyć do końca października.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy asfalt

Henryk K. ze Ścinawki Średniej nie trafi za kraty. Zostanie zamknięty w szpitalu psychiatrycznym.

foto: pixabay.com

Oficjalnie poza jednym „Panem” bezdomnych u nas nie ma. Tak mówią urzędnicy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×