REKLAMA

Modlitwa w ryk motorów

wambierzyce.pl

Motocykliści upodobali sobie Wambierzyce. Najpierw będą się modlić, później wypiją bezalkoholowe piwo

Matkę Boską Wambierzycką Królową Rodzin upodobali sobie motocykliści z Dolnego Śląska. Już trzeci rok z rzędu zamierzają przyjechać na motorach do miejscowości nazywanej Dolnośląską Jerozolimą. Tym razem w niedzielę, 26 kwietnia. Będą uczestniczyć we mszy św. (o godz. 11.00). Później, podobnie jak rok temu, motocyklistów zobaczymy na trasie ok.
50 km przebiegającej z Wambierzyc przez Radków, Nową Rudę aż do Kłodzka. To właśnie w stolicy powiatu, na terenie Twierdzy Kłodzkiej zostanie dla nich zorganizowana impreza z koncertem zespołu CIPERS, loterią fantową, a nawet zbiórką krwi w krwiobusie. Organizatorzy imprezy zapewniają, że podczas imprezy w Kłodzku będzie się można napić dobrego, czeskiego piwa, w tym beczkowego - bezalkoholowego.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu "Gazety Noworudzkiej” nr 932.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Modlitwa w ryk motorów

foto: UMiG Radków

Burmistrz Bednarczyk złożył wniosek do władz powiatu o przekazanie gminie drogi Wambierzyce-Raszków, aby sam mógł zdobyć kasę na jej wyremontowanie.

foto ilustracyjne
pixabay.com

Trwają lub zmierzają ku końcowi remonty w 30 budynkach, którymi zarządza Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×