REKLAMA

Spotkanie Młodzieży

Odbędzie się spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć MKW w przygotowaniach do Noworudzkich Biegunów Kultury

21 marca w godzinach 16:00 do 21:00 i 22 marca od 9:00 do 20:00 czynny będzie Młodzieżowy Klub Wsparcia. Głównym celem spotkania jest przeprowadzenie szkolenia dla wolontariuszy wspierających Festiwal Noworudzkie Bieguny Kultury. Równocześnie będą organizowane trening z BBoyingu, pokaz Freaky HustlazZz oraz szkolenie z obsługi sprzętu studia.

źródło: Młodzieżowy Klub Wsparcia

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spotkanie Młodzieży

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×