REKLAMA

Polanica-Zdrój: w szpitalu rozpoczęto szczepienia

Polanica-Zdrój: Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec

Fot. Czytelnik

Fot. Czytelnik

Polanica Zdrój: W Specjalistycznym Centrum Medycznym zaszczepiono pierwsze osoby

Polanica-Zdrój. We wtorek, 5 stycznia w Specjalistycznym Centrum Medycznym rozpoczęto szczepienia medyków. Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0. Należą do niej m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, a także studenci medycyny. Szczepionka przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak działa? Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19. Szczepionka jest dobrowolna, darmowa i bezpieczna.

 

Dlaczego warto się zaszczepić?

Pokonanie koronawirusa jest możliwe tylko poprzez przerwanie jego transmisji z człowieka na człowieka. JK przekonuje większość lekarzy, szczepionka daje taką możliwość. Każda osoba, która się zaszczepi, ma szansę przerwać łańcuch zakażeń. Zaszczepienie się, to nie tylko ochrona dla nas, ale także ochrona naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół. Epidemię COVID-19  w abrdzo bolesny sposób sodczuwają przedsiębiorcy. To właśnie dlatego szczepienia to skuteczny mechanizm ochronny dla polskiej gospodarki. Im więcej osób się zaszczepi, tym szybciej będzie można otworzyć restauracje i hotele, a także swobodnie wyjechać na urlop i wakacje.

 

Sprawdź listę punktów szczepień przeciwko koronawirusowi

Przeczytaj o szczepianiach w kłodzkim szpitalu

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Polanica-Zdrój: w szpitalu rozpoczęto szczepienia

Obrazek użytkownika WolnyCzlowiek
  • WolnyCzlowiek
  • 07-01-2021

Koniec z propagowaniem tej farsy !!!! Już mało kto w to wierzy tylko jeszcze niektórzy się boją i noszą te szmaty dla spokoju. Stop Szczepieniom - Międzynarodowy Holokaust-Wolny Człowiek to taki bez szmaty na twarzy. Pamiętajcie że to jest bezprawne są biura które za darmo pomagają z tym bezprawiem- Lega Artis -Warszawa. Pamiętajcie że szczepionka została dopuszczona WARUNKOWO oraz nie ma badań, testów dotyczących skutków ubocznych w przypadku podania z innymi lekami, dotyczy osób nie tylko starszych. Pamiętaj obywatelu !!! Mamy coraz więcej leków a czy jesteśmy coraz bardziej zdrowi- policz ile jest reklam w TV głównego ścieku !!! Obecnie mowy marketing i afera że aktorzy są szczepieni bez kolejki - nie dajcie się nabrać chcą Wam pokazać że to takie bezpieczne że aż wchodzą drzwiami i oknami aby się zaszczepić. Jeśli to czytasz przekaż osobą bez internetu- szukaj prawdy.

Fot. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Kudowa-Zdrój: Mur w Stawie Zdrojowym będzie trzeba zburzyć i wykonać od nowa. Dlaczego? VIDEO

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Kłodzko: Dokument pokontrolny w sprawie funkcjonowania rodziny zmarłej Hani będzie liczył ok. 600 stron...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×