REKLAMA

Dla miłośników kryminałów

13 maja zapraszamy na spotkanie z autorką kryminałów i powieści sensacyjnych Nadią Szagdaj. Pisarka odwiedzi bibliotekę w Jugowie.

Nadia Szagdaj pochodzi z Wrocławia. Jest autorką kilkuczęściowej serii książek o przygodach Klary Szulz – błyskotliwej pani detektyw, która rozwiązuje zagadki kryminalne w Breslau na początku XX wieku. Napisała też thrillery: Love oraz To nie jest amerykański film. Dwukrotnie też znalazła się w czołówce autorów zgłoszonych do Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus” oraz do Nagrody Kulturalnej Gazety Wyborczej „Warto”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dla miłośników kryminałów

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×