REKLAMA

Sanepid szuka podróżnych!

Sprawdź czy jechałeś tym pociągiem

Apel ma związek z wykryciem u jednego z pasażerów zakażenia wirusem COVID-19!

Sanepid w Kłodzku zwraca się do podróżujących 4 lipca pociągiem Polregio Sp. z o.o. relacji Wrocław Główny-Międzylesie, godzina odjazdu 8:30 o zgłoszenie się telefonicznie do PSSE w Kłodzku.
tel. 74 867 35 26 lub 695 729 821.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sanepid szuka podróżnych!

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×