REKLAMA

Pożegnali nadleśniczego Lenarta

Jan Lenart, po blisko 30 latach bycia nadleśniczym w Jugowie odszedł na zasłużoną emeryturę.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Przed sesją Rady Gminy Nowa Ruda, która odbyła się dziś (poniedziałek, 29 czerwca) Wójt Gminy Adrianna Mierzejewska, dyrektor CKGNR, Rada Gminy oraz mieszkańcy Jugowa uroczyście pożegnali Jana Lenarta, Nadleśniczego Nadleśnictwa Jugów, który przechodzi na emeryturę. Jan Lenart w Nadleśnictwie Jugów jako nadleśniczy pracował 28 lat.

Tu przeczytasz wywiad z Janem Lenartem:

http://nowaruda24.pl/982591213/karwowski-zamiast-lenarta

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożegnali nadleśniczego Lenarta

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×