REKLAMA

Śmieci bez rewolucji

Tylko miejska spółka chce wywozić śmieci. Ostateczne decyzje pod koniec lipca


Tylko miejska spółka chce wywozić śmieci. Ostateczne decyzje pod koniec lipca


Noworudzkie Usługi Komunalne będą najprawdopodobniej wywozić śmieci z Nowej Rudy. W piątek (7 lipca) noworudzki magistrat zakończył przyjmowanie ofert w sprawie odpadów komunalnych. - Wpłynęła jedna oferta. Obecnie sprawdzamy, czy spełnia ona wszystkie wymagania zawarte w przetargu - informuje Krzysztof Czajka, rzecznik Urzędu Miasta.


Od sierpnia
Jeżeli oferta NUK-u spełni wszystkie wymagania umowa zostanie podpisana z końcem lipca, a miejska firma wywozić będzie śmieci dwa razy w miesiącu od sierpnia przez co najmniej 3 lata. - To najdłuższa umowa jaką prawdopodobnie podpiszemy. Z Gminą Nowa Ruda współpracować będziemy przez co najmniej pół roku, a z gminą Radków przez rok - informuje Grzegorz Kuzak, prezes NUK-u.


POGO

Więcej w najnowszym ydniu "gazety Noworudzkiej" nr 842.Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Śmieci bez rewolucji

Obrazek użytkownika CDB
  • CDB
  • 06-08-2013

NUK się rozwija. buduje nową sortownię odpadów i ma w planach nowe wysypisko.
Obrazek użytkownika anna
  • anna
  • 21-08-2013

a co to nie myślicie przyjechać posmieci wcale diabły

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×