REKLAMA

Dragi w popielniczce

Zamiast siedzieć za kratami korzystał z wolności. Do czasu. Kryminalni z Nowej Rudy zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i wsadzili go do pudła.

37-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego był poszukiwany za przestępczość narkotykową. Ukrywał się przed policją, ale wpadł. Policjanci w jego samochodzie znaleźli blisko 30 porcji amfetaminy i marihuany. Dragi schowane były w popielniczce samochodowej. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzuty i trafi ł do zakładu karnego. Za posiadanie narkotyków 37 -latek może posiedzieć za kratami nawet 3 lata. Jeżeli udowodniony zostanie mu handel, to liczba lat za kratami może wzrosnąć do 10. Teraz mundurowi sprawdzają skąd mężczyzna brał dragi i co zamierzał z nimi zrobić.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dragi w popielniczce

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

foto: zalewradkow.pl

Domki nad Radkowskim Zalewem od strony czeskiej nie wyglądają estetycznie i psują wizerunek gminy - tak o ośrodku wypoczynkowym mówią radkowscy radni.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×