REKLAMA

Sala wiejska pod młotek

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

Dotarliśmy do planów burmistrza miasta i gminy Radków na przyszły rok. Wynika z nich, że dotychczasowa sala wiejska w Raszkowie pójdzie pod młotek. Bednarczyk nie zamierza już więcej inwestować w to miejsce, bo tylko część budynku w którym się znajduje należy do gminy. Reszta jest prywatna. I docelowo ma taki być cały budynek.

Nowa buda w zamian

Mieszkańcy Raszkowa nie powinni jednak rozpaczać. Dostaną w zamian zupełnie nowy budynek. Ma powstać w już istniejącym kompleksie rekreacyjnym we wsi. Budowa ma się rozpocząć w przyszłym roku. Kasa na budowę nowej sali wiejskiej ma pochodzić z budżetu gminy, ale też Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wielkością nowy budynek ma przypominać ten, jaki w tym roku był remontowany przy Orliku w Ścinawce Dol., gdzie powstało zaplecze.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Sala wiejska pod młotek

Obrazek użytkownika Kloss
  • Kloss
  • 18-12-2019

Sprzedać i w wieźy zrobić mała salke z popielniczkami i saturatorem.

foto: pixabay.com

Jest prawomocny wyrok. Była pracownica Agroregu Agata O. została skazana, a miłosna historia rodem ze szklanego ekranu dobiegła końca. Dziś Arkadiusz Wasilewski, wrocławski przedsiębiorca ostrzega mężczyzn przed kobietami, takimi z jaką on się związał.

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×