REKLAMA

Przebudzenie świadomości

Zapraszamy na spotkanie i warsztaty z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską

Warsztat „Przebudzenie świadomości” to PRAwdziwy powrót do źródła, do tego, kim i czym jesteśmy; w rozpoznaniu samego siebie w chwili obecnej. Jeśli nurtują Cię pytania - Kim jestem? Po co jestem? Jaki jest sens mojego istnienia?; zapraszamy na tę Duchową ucztę i podróż. W przestrzeni współtworzenia powołamy to, co w nas GOTOWE do życia. 

Autorskie warsztaty Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej polegają na zrozumieniu, oświadczeniu 
i scaleniu wszystkich poziomów naszego istnienia: CIAŁO, ODDECH, UMYSŁ, INTELEKT, PAMIĘĆ, EGO, WYŻSZE JA. 
Dzięki zgłębieniu wiedzy o istocie dbania o każdy z tych poziomów pojawia się żywa świadomość i nowe postrzeganie tego, co jest w nas i co nas otacza. 
To spotkanie to nie tylko interaktywny wykład, to też wspaniałe doznania emocjonalne , dające autentyczny wyraz tego, jak proste narzędzia mogą wpłynąć na rejestrowanie otaczających każdego z nas życiowych doświadczeń.
Uczestnicy przede wszystkim biorą aktywnie udział w wielu procesach, w których doświadczają wspomnianych obszarów egzystencji, co doprowadza do spotkania z esencją naszej istoty. Na spotkaniu żywo doświadczysz głównych źródeł energii, co relatywnie 
ma wpływ na jakość życia.
Spotkanie to przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, wybaczenia, uwolnienia przeszłości i blokad, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, wyostrzenia zmysłów, uwolnienia programów. Nowa świadomość siebie oraz nowe postrzeganie buduje zdrowe relacje z samym sobą, bliskimi i światem. 

Przyciąga cię szersza perspektywa samoświadomości?

– Chcesz żywo doświadczyć wszystkich poziomów swojej egzystencji?
– Chcesz poczuć w pełni harmonię Ciała, Umysłu i Duszy?
– Szukasz odpowiedzi na najważniejsze pytania – Kim jestem? Po co jestem? 
Jaki jest sens mojego PRAwdziwego istnienia?
– Doświadczyłeś przebudzenia, utraciłeś te wibracje, nie wiesz jak przywrócić 
stan JEDNOŚCI? 
– Szukasz prawdziwego spokoju ducha, miłości bez uwarunkowań, spontanicznej radości, 
uwolnionej kreacji? 
– Chcesz poznać proste narzędzia, które podniosą jakość Twojego życia?
– A może chcesz poczuć spełnienie i głębokie zrozumienie na każdej płaszczyźnie Twojego 
BEZCENNEGO ŻYCIA?

Na warsztatach każdy z uczestników otrzyma proste narzędzia, by kontynuować swój własny proces wzrastania. Narzędzia do pracy z pułapkami umysłu, starymi wzorcami, stereotypowymi reakcjami, nawracającymi lękami.

ELŻBIETA KRZYŻANIAK-SMOLIŃSKA
terapeutka, mówczyni motywacyjna, trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni, przewodniczka duchowa. Jest specjalistką od terapii jogą, relaksacji, psychologii, pracy 
z ciałem oraz promotorką zdrowego trybu życia. Szkoli nauczycieli, naucza medytacji oraz pracy z oddechem. Autorka terapeutycznej książki "W cudzych butach" oraz bajki dla dzieci
i dorosłych "Tęczowy duszek". 
Ukończyła ponad 20 podstawowych oraz 4 zaawansowane kursy Art Of Living między innymi w Indiach, w Niemczech oraz w Polsce.
Została zwyciężczynią konkursu dla kobiet "SpełniONA 2015" pokonując ponad 4 tysiące innych kandydatek do nagrody.Nazywana jest Żelazną Kobietą z powodu swoich sportowych osiągnięć : zdobyła najwyższy szczyt Europy Mont Blanc, przepłynęła wpław w sztafecie z partnerem 500 km rzeką Wartą przez Odrę do Morza Bałtyckiego i Wisłą 1000 km od źródła do Morza, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa za pobicie rekordu w ilości skłonów na mięśnie brzucha, wykonując 8000 skłonów w ciągu godziny! 
Pokonała 1000 mężczyzn w najcięższych zawodach survivalowych w Polsce "Selekcja".
W 2004 roku założyła Centrum Szczęśliwego Człowieka. Stworzyła wiele unikatowych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi interaktywne wykłady, spotkania autorskie, warsztaty, szkolenia dla firm i terapie indywidualne.
8 Marca 2014 roku wydała swoją pierwszą książkę "W CUDZYCH BUTACH" okrzykniętą 
przez czytelników jako terapeutyczna. Dzięki temu stała się dla wielu przewodnikiem duchowym. Autorka jeździ po całej Polsce i Europie z autorskim programem warsztatów 
o nazwie "Przebudzenie świadomości", "Spełnione życie", "Tajemnice jogi", „Joga w życiu codziennym", "Żyj szczęśliwie", "Kobiety kobietom". Owocem jej pracy jest pozbywanie się przyczyn i skutków permanentnego stresu, stanów depresyjnych i lękowych. Pomaga zrozumieć istotę umiejętności wybaczenia, oraz samoakceptacji. Przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, uwolnienia przeszłości
i blokad i programów.

 

MIEJCE I TERMIN : 7 PAŹDZIERNIKA – LUDWIKOWICE KŁODZKIE, Muzeum Ziemi Sowiogórskiej, ul.Główna 65 (kościółek)
Udział w spotkaniu (11.00-12.00) i warsztatach (11.30 – 18.00) 
po wcześniejszym zgłoszeniu 
WARUNKI UDZIAŁU : spotkanie autorskie – godz.11 – wstęp wolny
Warsztaty - 160 zł 
Szczegóły i zapisy : Tel.: 691 69 99 30 
mail: podrozedosiebie@o2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przebudzenie świadomości

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×