REKLAMA

Bez wody w Radkowie

Jutro znów może zabraknąć wody

fot. Internet

Od rana w Radkowie mieszkańcy ul. Handlowej nie mają wody. Powodem jest awaria. Jak mówi Michał Punda z Radkowskich Usług Komunalnych awaria najprawdopodobniej dziś zostanie usunięta. Dzisiaj mieszkańcy powinni mieć już wodę. Muszą przygotować się jednak na to, że jutro sytuacja może się powtórzyć.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bez wody w Radkowie

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×