REKLAMA

Pedofil w Nowej Rudzie

Areszt dla 74-letniego mężczyzny podejrzanego o pedofilie

Prokuratura Rejonowa w Kłodzku prowadzi śledztwo przeciwko 74-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w okresie od stycznia do kwietnia 2017 roku w Nowej Rudzie dotykał w miejsca intymne dwie dziewczynki w wieku 8 i 12 lat.

74-letni Kazimierz G. korzystając z gościnności rodziców małoletnich pokrzywdzonych zamieszkiwał z nim przez kilka miesięcy w Nowej Rudzie.

W tym czasie podejrzany miał wielokrotnie dotykać ośmiolatkę i dwunastolatkę w miejsca intymne. Podejrzany miał grozić dzieciom, że jak o tym komuś powiedzą to zostaną oddane do domu dziecka.

W dniu 23 kwietnia 2017 roku Kazimierz G. został zatrzymany. Usłyszał zarzuty dotyczące doprowadzenia małoletnich poniżej 15 roku życia do poddania się innym czynnościom seksualnym oraz wpływania groźbą na zeznania świadków.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Kazimierz G. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu w zakresie doprowadzania małoletnich do poddania się innym czynnościom seksualnym. Nie przyznał się do grożenia dziewczynkom.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Kłodzku w dniu 25 kwietnia 2017 roku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Kazimierz G. był w przeszłości wielokrotnie karany sądownie, w tym dwa razy za tak zwane przestępstwa pedofilskie.

Rzecznik Prasowy
Prokuratury Okręgowej w Świdnicy

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pedofil w Nowej Rudzie

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×