REKLAMA

Jest już "wolny"

Adrian A. z Radkowa jest już „wolnym” człowiekiem. Za przemoc wobec policjanta został skazany na 8 miesięcy za kratami w zawieszeniu na dwa lata.

- Za wywieranie przemocy na funkcjonariuszu policji poprzez szarpanie go i popychanie oskarżony został skazany na pozbawienie wolności w zawieszeniu. Prokurator wnioskował o rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Sąd skrócił wymiar kary do 8 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata – przypomina Joanna Pera – Lehocińska z kłodzkiej prokuratury. - Drugi współoskarżony, za używanie wulgaryzmów wobec funkcjonariuszy otrzymał wyrok 3 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata – dodaje. 26 maja 2015 r. wyrok w sprawie syna radnego uprawomocnił się. - Okres próby minął w 2017 r. 9 czerwca 2016 zostały uregulowane wszystkie koszty sądowe – informuje Marzena Rusin-Gielniewska, sędzia Sądu Okręgowego w Świdnicy. Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło 14 października 2012 r. po godz. 19.10. Wszystko rejestrowały kamery. Z nagrań wynikało, że w restauracji Graniczna w radkowskim Rynku wywiązała się bójka. Interweniowali policjanci. Niestety nie wszystkie wyrostki uspokoiły się na widok policjantów. Jeden z mężczyzny rzucał się do policjantów podczas, gdy Ci próbowali go zatrzymać.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jest już "wolny"

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×