REKLAMA

Powiat Kłodzki: 42-latek handlował narkotykami

W Powiecie Kłodzkim narkotyki to duży problem

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Powiat Kłodzki: policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z kłodzkiej komendy zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie amfetaminę. Na tym jednak nie koniec. Policjanci w mieszkania ujawnili kolejne porcje narkotyków. Z zabezpieczonej ilości można byłoby przygotować blisko 800 porcji. Ponadto przy zatrzymanym funkcjonariusze ujawnili 7 tabletek ekstazy. Policjanci udowodnili zatrzymanemu, że od kilku miesięcy na terenie powiatu kłodzkiego handlował narkotykami. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia narkotyków. Podejrzanemu, za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

 

 

Przeczytaj o likwidacji laboratorium substancji psychotropowych w Bystrzycy Kł.

 

Beczki z amfą w Powiecie Kłodzkim

Warto przypomnieć, że zaledwie kilka dni wcześniej także w powiecie kłodzkim policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, przy współpracy funkcjonariuszy z Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej w odludnym miejscu ujawnili 3 beczki zakopane w ziemi. Po zabezpieczeniu beczek różnej pojemności, zbadano zawartość jednej z nich. Jak się okazało znajdowała się tam płynna amfetamina, z której można byłoby uzyskać ponad 45 kg białego proszku zakazanego ustawą. Ponadto w beczce znaleziono ponad kilogram gotowej już amfetaminy oraz ponad 50 g kokainy. Pozostałe pojemniki zostały przekazane do badań laboratoryjnych. sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za to przestępstwo. Zakopane beczki znajdowały się w pobliżu miejsca zamieszkania jednego z nich. W mieszkaniach zabezpieczono dużą sumę pieniędzy oraz wagę elektroniczną i sporą ilość małych woreczków strunowych.

Przeczytaj o pościgu za kierowcą z narkotykami

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: 42-latek handlował narkotykami

Fot. KPP Kłodzko

Zerwał i podpalił flagę. Jak wytłumaczył to co zrobił?

Fot. Pixabay

Powiat Kłodzki. Jakie mogą być niepożądane skutki przyjęcia szczepionki na koronawirusa i kto ma je już za sobą?

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×