REKLAMA

Sypnęli „groszem"

foto: pixabay.com

Radków dostał kasę od marszałka województwa na remonty druk rolnych. To jak mówi burmistrz są grosze i nie wie, co za to zostanie zrobione.

Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zdecydowali o przyznaniu dotacji samorządom na remonty dróg rolnych. Łączna kwota wsparcia dla gmin i powiatów na Dolnym Śląsku to ponad 7 milionów złotych. Pieniądze mają być przeznaczone na budowę lub modernizację dróg na terenach wiejskich. Kasę dostał też Radków. To 50 tys. 400 zł na drogę dojazdową w Ścinawce Gr. - Potrzebowaliśmy pieniędzy na zupełnie inną drogą, a otrzymaliśmy grosze, jakieś 50 tys. zł i na tę chwilę nie wiem, co za to można na drogach zrobić - żali się Jan Bednarczyk, burmistrz Radkowa. - Zabiegaliśmy o fundusze na remont drogi w Ścinawce Śr. - łącznika z drogą wojewódzką, bo jest zaczęta budowa drogi wzdłuż torowiska w kierunku Słupca. To ponad kilometrowy odcinek drogi. Zabiegaliśmy też o drogę w rejonie gospodarstw agroturystycznych w Ścinawce Gr. - wylicza Bednarczyk.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sypnęli „groszem"

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×