REKLAMA

Ale była zabawa

W sobotę, 13 czerwca w Zespole Szkół Społecznych w Dzikowcu odbył się Festyn Rodzinny pt. „Rodzinna zabawa to fajna sprawa”

Gościliśmy w naszych progach uczniów wraz z Rodzicami oraz wielu sympatyków naszej placówki. Festyn – uroczyście otwarty przez Panią Dyrektor – Beatę Biedrzycką, rozpoczął się od występów artystycznych przedszkolaków oraz uczniów klas I-III, którzy w zabawny sposób przedstawili relacje pomiędzy rodzicami a dziećmi. Swoje umiejętności muzyczne – grę na instrumencie – zaprezentowali nasi uczniowie: Julia Jagieła, Sebastian Feisst, Adrian Gargol oraz Amelia Kwiatkowska.
Po zakończeniu części artystycznej rozpoczęła się wspólna zabawa dzieci z rodzicami. Czteroosobowe drużyny rodzinne zmagały się w konkurencjach sportowych do których należały m.in. skok przez skakankę, tor przeszkód, rzuty do celu, jedzenie pączków oraz wspólne układanie puzzli. Zwycięzcy otrzymali symboliczne puchary, medale oraz drobne upominki.
Podczas rywalizacji drużyn rodzinnych, pozostali uczestnicy festynu oprócz kibicowania, mieli możliwość wzięcia udziału w nauce pierwszej pomocy przedmedycznej – mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnych fantomach pod okiem wykwalifikowanych ratowników – członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzikowcu.
Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli ponadto fantastycznie spędzić czas na dmuchawcach – ściance wspinaczkowej, basenie kulkowym oraz zjeżdżalni. Wszyscy chętni, którzy zgłodnieli, mogli upiec kiełbaskę przy ognisku oraz skosztować domowych wypieków. Naszą fantastyczną zabawę efektownie zakończyła nagła burza.
Oj działo się działo!!! Trudno to wszystko opisać. Ten festiwal smaków i kolorów, rodzinnej radości i rozrywki długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, dziękujemy uczniom za dyscyplinę i wspólną dobrą zabawę, dziękujemy Rodzicom za odwiedziny, wsparcie i humor, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta!!! Do zobaczenia na następnym festynie. Już dziś zapraszamy.

ZSS Dzikowiec

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ale była zabawa

foto: pixabay.com

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory. Rośnie też liczba zgonów na raka w powiecie kłodzkim.

foto: pixabay.com

303 mieszkańców miasta i gminy Radków zachorowało już w tym roku na grypę. 11 osób z Nowej Rudy na boreliozę. U czterech osób stwierdzono zaś gruźlicę. Sprawdzamy na jakie jeszcze choroby zakaźne zachorowali nasi mieszkańcy. Oficjalnie, bo nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×