REKLAMA

Trwa II etap rekrutacji na studia w PWSZ w Nysie

Nyska Uczelnia oferuje kandydatom na studia 12 kierunków

Rejestracja on-line odbywa się na stronie internetowej: www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl z obowiązkiem dostarczenia oryginałów dokumentów

Nyska Uczelnia oferuje kandydatom na studia 12 kierunków, bezpłatne studia stacjonarne, weekendowe oraz konkurencyjne cenowo studia zaoczne. ATRAKCYJNY SYSTEM STYPENDIALNY - m.in. stypendia mieszkaniowe.

Kierunki studiów:

STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE: administracja*, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne. STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: bezpieczeństwo wewnętrzne, pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, jazz i muzyka estradowa*.

(* po uzyskaniu zgody MEiN)

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Trwa II etap rekrutacji na studia w PWSZ w Nysie

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×