REKLAMA

Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY

W różnych akcjach na terenie powiatu udział wzięło 120 wozów i 511 strażaków.

Fot. Gazeta Kłodzka

98 interwencji dotyczących m.in. zabezpieczania posesji workami z piaskiem, udrażnianie rowów i przepustów, wypompowywanie wody z piwnic. W różnych akcjach na terenie powiatu udział wzięło 120 wozów i 511 strażaków.
(dane z wczoraj, 29 czerwca). Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY na obszarze powiatu kłodzkiego. Zostaje jednak utrzymane pogotowie przeciwpowodziowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Fot. Gmina Nowa Ruda

Wczoraj w Wałbrzychu nasze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: OSP Czerwieńczyce, OSP Bożków i OSP Włodowice otrzymały promesy na zakup sprzętu oraz wyposażenia strażackiego w ramach programu "Mały Strażak" na łączną kwotę 32 324,00 zł. Jednostki te aplikowały do programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×