REKLAMA

Blisko 400 podejrzanych

foto: pixabay.com

Nasi mundurowi zatrzymali blisko 400 osób, którym postawiono zarzuty.

Przestępcy byli zatrzymani przez noworudzkich policjantów na terenie miasta i gminy Nowa Ruda oraz miasta i gminy Radków. - Niektóre postępowania są zakończone, ale część z nich jest jeszcze realizowana - zaznacza Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Od początku 2019 roku do 1 grudnia Komisariat Policji w Nowej Rudzie zarejestrował 384 przestępców, którzy usłyszeli lub usłyszą zarzuty. W przypadku przestępstw przeciwko mieniu (kradzież, kradzież z włamaniem, rozbój, kradzież i wymuszenia rozbójnicze, przywłaszczenie, oszustwo, zniszczenie, paserstwo itp.) policjanci zarejestrowali 210 osób. 60 podejrzanych miało dopuścić się przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu (zabójstwo, namowa do zabójstwa, aborcja, nieumyślne spowodowanie śmierci, spowodowanie ciężkiego, średniego, lekkiego uszczerbku na zdrowiu, udział w bójce lub pobiciu, narażenie na utratę życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, na zarażenie, nieudzielenie pomocy itp.). W przypadku przestępstw innych jak np. prowadzenie samochodu na podwójnym gazie, czy niestosowania się do wyroku sądu itp. zarzuty postawiono 114 podejrzanym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Blisko 400 podejrzanych

Szpital w Dzierżoniowie poinformował, że od dziś (4 kwietnia) do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentek do porodów fizjologicznych i cięć cesarskich na oddział ginekologiczno – położniczy. Część ginekologiczna oddziału funkcjonuje bez zmian.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×