REKLAMA

Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

Odbyło się spotkanie autorskie z pisarką, która piętnaście lat mieszkała w Libii, następnych pięć w Arabii Saudyjskiej

Duże zainteresowanie uczestników spotkania wzbudziła opowieść o bardzo trudnym położeniu kobiet w krajach arabskich. Pisarka opowiedziła również jak radzą sobie europejskie kobiety w świecie ogarniętym krwawą wojną? Jak wygląda codzienność kalifatu, który powstał na terenach Syrii i Iraku? Jakie jest miejsce kobiety w Państwie Islamskim. Na zakończenie spotkania autorka podpisywała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.

CKG Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

Obrazek użytkownika brawo
  • brawo
  • 02-06-2017

Jak zwykle niezastąpione nasze Panie emerytki . Gotowe z pomocą zawsze , zawsze .

Policyjny pościg trwał dość długo. Młody mężczyzna za szereg przestęstw, których się dopuścił może trafić za kraty nawet na pięć lat

Dziennikarze przejmują pałeczkę. Sami wyjaśniają, co stało się za tymi drzwiami w jednym z budynków przy ul. Piastów w centrum Nowej Rudy.
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×