REKLAMA

Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

fot. www.sdim.ceo.org.pl

Trwa rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Już dziś zgłoś się do projektu

Miejsca pamięci – materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości. Taki temat wybrano na XXII sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Jak co roku zachęcamy młodzież w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do zgłoszenia się do udziału w Sejmie Dzieci i Młodzieży. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zainteresowani podtrzymaniem i rozpowszechnianiem tradycji narodowej. Tych, którym bliskie jest popularyzowanie wiedzy o miejscach pamięci mających znaczenie dla dziedzictwa oraz tożsamości lokalnej i narodowej. Rekrutacja potrwa do 15 kwietnia. Wyłonionych zostanie 230 dwuosobowych zespołów z całej Polski. Ich członkowie spotkają się w Sali Posiedzeń Sejmu 1 czerwca, w Międzynarodowym Dniu Dziecka

Źródło: men.gov.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

foto: UMiG Radków

Burmistrz Bednarczyk złożył wniosek do władz powiatu o przekazanie gminie drogi Wambierzyce-Raszków, aby sam mógł zdobyć kasę na jej wyremontowanie.

foto ilustracyjne
pixabay.com

Trwają lub zmierzają ku końcowi remonty w 30 budynkach, którymi zarządza Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×