REKLAMA

Blachę znalazł na dachu sąsiada

Mieszkańcowi Ścinawki Dolnej ukradli blachę. Po kilku tygodniach blacha znalazła się na dachu sąsiada.

Noworudzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież blachy ocynkowanej. Do kradzieży doszło w Ścinawce Dolnej. Z terenu prywatnej posesji zniknęło 50 arkuszy blachy ocynkowanej. Mieszkaniec blachę trzymał w stodole. Po kilku tygodniach właściciel blachy bardzo się zdziwił kiedy swoją własność zobaczył na dachu sąsiada. Okazało się, że jego sąsiad kupił skradzioną blachę od złodzieja po okazyjnej cenie. Mieszkaniec Ścinawki Dol. odzyskał tylko część blach. Reszty nie było już można, bo została zamontowana na dachu sąsiada. Wartość strat oszacowano na 5 tys. zł, a zatrzymani, 22 i 27-latek staną przed sądem. Grozi im 5 lat za kratami.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Blachę znalazł na dachu sąsiada

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×