REKLAMA

Wybory 2018. Pierwsze komentarze

Publikujemy pierwsze komentarze po zamknięciu lokali wyborczych.

Tomasz Kiliński
- Nie będę wróżył wyników. Nie znam frekwencji. Jakaś część mieszkańców poszła zagłosować – mówi Tomasz Kiliński. Myślę, że oddanie na mnie głosu nie było kwestią przekonania wyborców podczas prowadzenia kampanii wyborczej. Wiele osób było przekonanych przez to, co dzieje się w mieście i w tym kontekście wypadam chyba pozytywnie – dodaje.
Andrzej Behan
- Nie powiem nic. Nie znam frekwencji jeszcze, nie spłynęły do mnie żadne informacje, ani o frekwencji ani o wynikach. Najpierw maja być liczone głosy do sejmiku, potem do powiatu a na końcu na radnych – mówi Andrzej Behan. Stracić mogą te osoby, które będą miały najmniejszą liczbę głosów. Np. w okręgu nr 1 startowało 6 kandydatów z komitetu Tomasza Kilińskiego i 1 z komitetu koalicji, a że jest do zdobycia 6 mandatów, ktoś straci. Uważam, że ta nowa ordynacja wyborcza jest krzywdząca dla takiego miasta jak Nowa Ruda – dodaje.
Jan Bednarczyk
- Nie ma jeszcze danych. Są dane dotyczące frekwencji z godz. 17:00 i tą frekwencją jestem rozczarowany. Sądziłem, że społeczeństwo zaczyna spostrzegać tę naszą gminę. Jakie będą wyniki takie będą później rozmowy – mówi Jan Bednarczyk. Pojęcia nie mam co będzie. Są skomplikowane formy liczenia. Nie wiem ile głosów otrzymałem – dodaje.
Wojciech Kołodziej
- Ja myślę, że w gminie Nowa Ruda startowały trzy mocne osoby i dogrywka będzie nieunikniona. Nikt się chyba, aż tak nie wybije. To nie są osoby przypadkowe – mówi Wojciech Kołodziej. Ja nie odpuściłem żadnej wsi, byłem wszędzie, ale nie wiem co się stanie, decydują ludzie. To i tak są bardzo ciekawe wybory jeżeli chodzi o gminę wiejską – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wybory 2018. Pierwsze komentarze

Obrazek użytkownika Emilia Ptasińska
  • Emilia Ptasińska
  • 21-10-2018

Wyje z kołodzieja i Behana
Obrazek użytkownika jan
  • jan
  • 21-10-2018

Ciekawe kto dostanie tysiaka do pensyjki..Przez pięć roków szmalek do kiesy. Potem pochodzimy,obiecamy i znowu tysiak.Taka jest tajemnica wiary. AMEN

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×