REKLAMA

Pełne szamba

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?

Jeśli w lipcu zgłosiłeś do pracowników Noworudzkich Usług Komunalnych, że potrzebujesz opróżnić przydomowe szambo, to właśnie teraz to zgłoszenie zostanie zrealizowane.
 
Dlaczego? Odpowiedamy w najnowszym numerze Gazety Noworudzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pełne szamba

Obrazek użytkownika julek
  • julek
  • 13-10-2017

Szambo to jest w Drogosławiu.Wszędobylskie błoto,brak oświetlenia,dzieci przemykające się między samochodami i pracującymi koparkami.Wykopy niczym nie zabezpieczone.Dlaczego włodarze ,straż miejska i policja omijają ten bajzel z daleka???Co to za firma prowadzi tą budowę??Dwie koparki,dwa stare kamazy i pięciu ludzi.Może czas zainteresować jakiś służby spoza Nowej Rudy?

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×