REKLAMA

Zostań żołnierzem

Ruszyła kampania rekrutacyjna MON-u. Żołnierze będą zachęcać do wstępowania do wojska.

Ministerstwo Obrony Narodowej rozpoczęło akcję Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Kampania ma pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października w całym kraju żołnierze spotykają się z młodymi Polakami, aby zachęcać ich do wstępowali do wojska. W ramach akcji co miesiąc, w wyznaczonym tygodniu, w teren wyruszą mobilne zespoły rekrutacyjne, złożone z żołnierzy lokalnych jednostek wojskowych i przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień lub Wojewódzkich Sztabów Wojskowych. Zespoły odwiedzą centra handlowe, ośrodki sportu, rynki, czy centra rozrywki. Będą rozmawiać o służbie wojskowej, zachęcać do niej, wspierać i doradzać, bo MON uważa, że polska armia powinna być liczniejsza. Celem kampanii jest zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych (wojskach lądowych, specjalnych, lotnictwie, marynarce wojennej i obronie terytorialnej).
Tu będą werbować
3-9 listopada - Galeria Victoria, ul. 1 Maja 64, Wałbrzych
1-7 grudnia - Galeria Twierdza Kłodzko, ul. Noworudzka 2, Kłodzko
3-5 grudnia - Dworzec PKP Wrocław Główny, ul. Sucha Wrocław

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zostań żołnierzem

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×