REKLAMA

Kłopotliwa wysepka?

Mieszkańcy chcą likwidacji wysepki na skrzyżowaniu ulicy Górnej z Demokratów.

Apelują o to głównie mieszkańcy domków jednorodzinnych przy ulicach Górnej, Demokratów i Granicznej w Nowej Rudzie. W opinii kierowców wysepka znacznie utrudnia manewr skrętu z ul. Górnej w lewo na ul. Demokratów.

Będzie likwidacja?

Na pewno do likwidacji nie dojdzie w najbliższym czasie, bo miejscy urzędnicy - jak twierdzą - nie mają pieniędzy na przebudowę skrzyżowania, a zakres prac byłby bardzo kosztowny. Urzędnicy rozważą jednak jego przebudowę, gdy będą modernizowane ulice. W rozwiązaniu problemu mogą jednak mieszkańcom pomóc strażnicy miejscy, bo jak twierdzą urzędnicy skręt utrudniają przede wszystkim źle zaparkowane samochody w obrębie tego skrzyżowania i to należy zgłaszać strażnikom.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłopotliwa wysepka?

Obrazek użytkownika S
  • S
  • 18-03-2020

Górna z Demokratów? Przecież tam nie ma żadnej wysepki.

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×