REKLAMA

Jupiter: Intronizacja

Na dzień kobiet polecamy zabrać Panie do kina

Dziś (piątek, 6 marca) w noworudzkim kinie MOK zobaczysz film "Jupiter: Intronizacja".

Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Reżyseria: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Wyk: Mila Kunis, Channing Tatum, Sean Bean, Eddie Redmayne
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Kraj: USA
Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 125 min.
Od lat: 12
Cena biletu: 15 zł
Godzina seansu: 16:00

Jutro (sobota, 7 marca) w kinie MOK zobaczysz film "Pęćdziesiąt Twarzy Greya", o którym pisaliśmy. Przypominamy:

Cena biletu: 15 zł
Godzina seansu: 20:30

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Jupiter: Intronizacja

Obrazek użytkownika ble
  • ble
  • 12-03-2015

Tylko nie z lektorem. Instytucja lektora to pomyłka. Na całym świecie stosuje się napisy albo dubbing, a tylko u nas ten przeżytek demoludów.

Nie będzie ZUS-u w centrum Nowej Rudy. Biuro prawdopodobnie zostanie przeniesione do budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w dzielnicy Słupiec, należącego do Agroregu.

foto: użyczone

Trwają czynności, które mają potwierdzić tożsamość kierowcy, który jadąc osobówką z pasażerami wjechał w czeską ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×