REKLAMA

Meble warte fortunę

foto: pixabay.com

Nie ma kasy na łatanie dróg, czy likwidację przydomowych wychodków. Ale urzędnicy mają 200 tys. zł na nowe meble do swojej nowej siedziby.

200 tys. zł - tyle władze gminy przeznaczyły na urządzenie swojej nowej siedziby. Do ogłoszonego przetargu zgłosiło się pięć firm: Tronus Polska z Warszawy (za aranżację, dostawę i montaż mebli chciała 171 tys. 827 zł), Woka-Bud z Czarnej Białostockiej (zażyczyła sobie 278 tys. zł), firma Alnag z Krakowa (zażądała 289 tys. zł) oraz ANEX z Tarnowa (ich oferta opiewała aż na 392 tys. 173 zł). Najkorzystniejszą ofertę złożyła białostocka firma KOMFORT, która urządzi nową siedzibę urzędników za 166 tys. 979 zł. Wszystko ma być gotowe do 10 czerwca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Meble warte fortunę

- Strach nie zabija - zarażaj spokojem, zostań w domu - namawiają noworudzianie Agata Felczak i Patryk Kamiński, których filmik ma już ponad trzydzieści tysięcy wyświetleń.

Ksiądz Biskup Ignacy Dec odchodzi na emeryturę. Dziś w samo południe w kaplicy domowej Świdnickiej Kurii Biskupiej ogłoszono decyzję ojca świętego Franciszka, który mianował nowym biskupem świdnickim biskupa Marka Mendyka, dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji legnickiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×