REKLAMA

Drzewa spadną na uczniów?

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drogosławiu chce by władze miasta sprawdziły stan drzew rosnących przy szkole.

Rosnące tam świerki mają już ponad 40 lat i po ok. 30 metrów wysokości. Dyrektor szkoły boi się o ich stan. - Wystąpiłem do władz miasta o wykonanie przeglądu drzew rosnących na terenie szkoły. Niedawno przy ul. Stara Droga, nad rzeką spadło drzewo i zniszczyło samochód. Nie chcemy, aby podobne zdarzenie miało u nas miejsce - tłumaczy Dariusz Chojecki, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w dzielnicy Drogosław (wcześniej Miejskiego Zespołu Szkół). Chojecki przyznaje, że nie tylko to drzewo wywołało w nim niepokój. Również pochylony świerk rosnący na terenie szkoły, którego stan dawał podstawę do obaw. We wtorek, 1 września Chojecki wezwał nawet straż pożarną. - Poprosiłem o sprawdzenie, czy nie zostało naruszone ukorzenienie. Okazało się, że świerk rośnie tak pochylony sam z siebie. Jest zdrowy (nie wyschnięty) i nie ma oznak pękania bądź dalszego przechylenia - tłumaczy Chojecki.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Drzewa spadną na uczniów?

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×