REKLAMA

Mistrzowska ''Wieża''

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wieża” Radków zdobyły Mistrzostwo Województwa!

Zwycięstwo w Finałowym Turnieju Kinder + Sport w kategorii trójek, który odbył się 7 maja w Miliczu, zapewnił im miejsce w Finale Mistrzostw Polski.

UKS „Wieża” Radków tego dnia reprezentowały dwa zespoły dwójki trenerów: Natalii Rosiak i Mirosława Wojtonia. Są to: Radków 1: Wiktoria Bednarczyk, Joanna Norek, Klaudia Huć oraz Radków 2: Klaudia Lechman, Joanna Narolska, Ines Szydełko, Maja Baran.

- Tym razem zawodniczki dostarczyły nam wyjątkowo ekstremalnych wrażeń, co z kolei pobudziło nasz Klub Kibica w postaci rodziców, który dopingował drużyny do ostatniej piłki – mówi trenerka dziewcząt Natalia Rosiak. - Dziewczynki zdobyły Mistrzostwo Dolnego Śląska Kinder+ Sport w kategorii Trójek, pokonując siedem innych zespołów, nie przegrywając ani jednego spotkania. Tym samym zapewniły sobie miejsce w Finale Mistrzostw Polski Mini Siatkówki Kinder+ Sport, które odbędą się w dniach 26-29 czerwca br. w Zabrzu. Druga nasza drużyna wywalczyła sobie wśród ośmiu zespołów Finału wysokie VI miejsce.

Klasyfikacja Turnieju Finałowego:

1.UKS” Wieża” Radków I (Wiktoria Bednarczyk/ Joanna Norek/ Klaudia Huć)
2.SP 97 Wrocław
3. MKS Polonia Świdnica I
4. MKS polonia Świdnica 2
5. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
6.UKS „ Wieża” Radków II (Klaudia Lechman/ Joanna Narolska/ Ines Szydełko/ Maja Baran)
7.SP 50 Wrocław
8. Rokita Brzeg Dolny

Zdjęcia: S. Horodecki

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mistrzowska ''Wieża''

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×