REKLAMA

Karwowski wytyka Mierzejewskiej

Sławomir Karwowski już w niedzielę będzie ubiegał się o stanowisko radnego w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Nowa Ruda po rezygnacji Bogdana Tarapackiego. Na kilka dni przed tym głosowaniem postanowił napisać list do swojej następczyn....

... do jego treści dotarli dziennikarze Gazety Noworudzkiej! Chcesz przycztać?

 

Odsyłamy do najnowszego wydania gazety

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Karwowski wytyka Mierzejewskiej

Obrazek użytkownika Jordan
 • Jordan
 • 22-07-2017

Zamykanie szkół , zadłużenie gminy na granicy zarządu komisarycznego , gaszenie świateł w nocy w całej gminie oto niektóre "osiagnięcia " tego kandydata .
Obrazek użytkownika szczoteczka
 • szczoteczka
 • 23-07-2017

ot i już macie sraczkę?
Obrazek użytkownika Jordan
 • Jordan
 • 26-07-2017

"Ot i już szczoteczka " żebyś się nie zdziwił .
Obrazek użytkownika szczoteczka
 • szczoteczka
 • 26-07-2017

tak, tak, drogi, mosty, chodniki, kanalizacja, wodociągi, boiska, place zabaw, ośrodki zdrowia, remonty budynków komunalnych, remonty szkół, nawet remonty kościołów i jednocześnie brak doradców, asystentów, psiapsiółek, rodziny wpychanej na stołki gminne, życzliwość i empatia, nie okłamywanie ludzi, nie podjudzanie, nie szczucie, nowe samochody strażackie, sprzęty strażackie, remonty remiz, wspieranie organizacji społecznych, odbudowa funkcji centrum kultury, mistrzostwa europy w sokolcu, wiele nowych imprez kulturalnych, wakacje dla dzieci, remonty przedszkoli, wiele zostawionych projektów, włączenie gminy do aglomeracji wałbrzyskiej i zapewnienie wielu milionów na inwestycje w gminie, modernizacja oświetlenia gminnego na energooszczędne, i wiele, wiele innych rzeczy. Jak zrobicie choć 10% z tego to dopiero wtedy zacznijcie podnosić swoje zakłamane i plugawe pyski. Nie dorastacie Karwowskiemu nawet do pięt !!!
Obrazek użytkownika blur
 • blur
 • 30-07-2017

Naprawdę, nie potraficie wybrać kogoś nowego? :) te same .. hmm twarze, ten sam brak poglądów, ta sama demagogia
Obrazek użytkownika aga
 • aga
 • 31-07-2017

W wojsku lepszy jest stary generał niż nowy poborowy. Nigdy nie zdarzyło się by z poborowego od razu zrobiono dowódcę - jak myślisz dlaczego? Karwowski to wyjątkowo bogaty w wiedzę i doświadczenie samorządowiec. On nie będzie zastanawiał się skąd co się bierze - on po prostu wie! Mierzejewska już nie będzie mogła bredzić o coś ta coś tam, Czerewaty też jest jak tabula raza. No i jeszcze jedna równie ważna sprawa : Karwowski ma empatię, jest uczynny, życzliwy i szanuje ludzi, czego nie można powiedzieć o Mierzejewskiej.

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×