REKLAMA

Pomógł po służbie

Policjant po służbie uratował starsze małżeństwo.

Chwilę grozy przeżyła kobieta, która odnalazła w Świerkach leżących przy drodze, starszych ludzi. Chciała im pomóc, ale nie mogła się dodzwonić zarówno do policjantów, strażaków, jak i pogotowia ratunkowego. Żaden z kierowców przejeżdżających obok nich nie chciał się zatrzymać i udzielić pomocy. Zatrzymał się dopiero mężczyzna, który okazał się policjantem pracującym na co dzień w Głuszycy, ale mieszkającym w Nowej Rudzie. Był po służbie. To właśnie jemu udało się zaalarmować pogotowie ratunkowe. Do czasu przyjazdu medyków opiekował się seniorami. Udzielił im pierwszej pomocy. Cała ta akcja trwała ok. 40 min. Kobieta nie pozostała dłużna i napisała oficjalne podziękowania do przełożonych policjanta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomógł po służbie

W poniedziałek w Operze Wrocławskiej Julian Golak odebrał statuetkę w uznaniu wieloletniej działalności „za służbę na rzecz budowania tożsamości regionalnej Dolnego Śląska”.

- Rozwój Nowej Rudy zależy w dużej części od decyzji podejmowanych w Sejmiku. W ciągu 12 lat przeznaczyliśmy dziesiątki milionów złotych m.in. na budowę obwodnicy, przebudowę ul. Świdnickiej i trasy do granicy w Tłumaczowie. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców – mówi Julian Golak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

foto: użyczone

Wójt się nie poddaje i odwołała się od decyzji konserwatora zabytków, który nakazał jej wstrzymać rozbiórkę wiaduktu pod nieczynną linią kolejową na trasie Dzikowiec-Srebrna Góra.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×