REKLAMA

Pomógł po służbie

Policjant po służbie uratował starsze małżeństwo.

Chwilę grozy przeżyła kobieta, która odnalazła w Świerkach leżących przy drodze, starszych ludzi. Chciała im pomóc, ale nie mogła się dodzwonić zarówno do policjantów, strażaków, jak i pogotowia ratunkowego. Żaden z kierowców przejeżdżających obok nich nie chciał się zatrzymać i udzielić pomocy. Zatrzymał się dopiero mężczyzna, który okazał się policjantem pracującym na co dzień w Głuszycy, ale mieszkającym w Nowej Rudzie. Był po służbie. To właśnie jemu udało się zaalarmować pogotowie ratunkowe. Do czasu przyjazdu medyków opiekował się seniorami. Udzielił im pierwszej pomocy. Cała ta akcja trwała ok. 40 min. Kobieta nie pozostała dłużna i napisała oficjalne podziękowania do przełożonych policjanta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomógł po służbie

foto: DIOZ

Żywy trup odebrany – 48 latka skrajnie zagłodziła psa. Ta informacja udostępniona przez Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wywoła burzę.

foto: użyczone

Są tańczącą wizytówką miasta. Wzbudzają zachwyt w Polsce i za granicą. Reprezentują folklor - nasze najpiękniejsze dziedzictwo narodowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×