REKLAMA

Kłodzko. Szaleniec na drodze mógł kogoś zabić

Kierowcę zatrzymali policjanci z grupy Speed

Kłodzko. W terenie zabudowanym pędził z prędkością 132 km/h. Stracił prawko

Kłodzko. We wtorek, 26 stycznia policjanci z grupy „Speed” przeprowadzili kolejne działania na terenie naszego powiatu. Ich celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego. Ujawniali przede wszystkim wykroczenia drogowe, które mają wpływ na stan bezpieczeństwa na drodze. Zwracali uwagę na łamanie przepisów w zakresie przekraczania dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Do kontroli wykorzystali nieoznakowany radiowóz z videorejestratorem oraz ręczny laserowy miernik prędkości z możliwością rejestracji obrazu.

Podczas kontroli zauważyli zbyt szybko jadący samochód osobowy. Policyjny videorejestrator wskazał, że auto jechało z prędkością 132 km/h w obszarze zabudowanym, przekraczając tym samym prędkość o 82 km/h. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 24-letni mężczyzna, który za wykroczenie został ukarany mandatem. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego stracił również prawo jazdy na 3 miesiące oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjnaci przypominają, że kierowca, który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy. 

 

PRZECZYTAJ O MĘŻCZYŹNIE, KTÓRY SPALIŁ FLAGĘ

DOWIEDZ SIĘ, CZY DROGA EKSPRESOWA DOTRZE DO KŁODZKA

PRZECZYTAJ O WYPADKU TURYSTYKI W GÓRACH STOŁOWYCH

DOWIEDZ SIĘ, JAK NIEZNANY SPRAWCA ZROBIŁ W SZALEJOWIE DOLNYM DZIKIE WYSYPISKO

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko. Szaleniec na drodze mógł kogoś zabić

Obrazek użytkownika WP12
  • WP12
  • 27-01-2021

Widac że radny Rozmus nie uczestniczy w obradach sesji ani komisji pewnie sie leczy z opresji po zatrzymaniu przez policje :):):) Kończ waść panie wstydu oszczędź

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×