REKLAMA

Modele na hałdzie

Weź udział w niecodziennej grze terenowej dla całej rodziny

 

Chcesz niekonwencjonalnie spędzić czas ze swoim dzieckiem bądź w grupie przyjaciół ? Serdecznie zapraszamy – tę zabawę będziecie pamiętali długo. RC Ekspedycja - Misja 3: Hałda Nowa Ruda to czas spędzony na świeżym powietrzu w połączeniu z pięknymi okolicznościami przyrody i zabawą modelami rc oraz elementami rywalizacji fair play to pełna integracja bez względu na wiek i umiejętność jazdy modelem rc.

Start odbędzie się 17 marca o godzinie 11:00. Miejsce spotkania: pod Hałdą , GPS: 50.586225,16.523625

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Modele na hałdzie

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×